Melex na II Międzynarodowych Targach Transportu Spedycji i Logistyki 2018, WARSAW PTAK EXPO, Nadarzyn pod Warszawą

Już za niecałe dwa tygodnie w dniach 21-23 marca firma Melex Sp. Z o.o., producent pojazdów elektrycznych z Mielca, weźmie udział w II Międzynarodowych Targach Transportu Spedycji i Logistyki 2018, które odbędą się w Nadarzynie pod Warszawą w Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO. Jest to największa impreza targowa TSL, która przyciąga tysiące krajowych i zagranicznych profesjonalistów z branży.

Firma Melex podczas targów zaprezentuje dwa spośród szerokiej gamy oferowanych modeli:

391 N.Car z drzwiami, o ładowności 1 000kg, wyposażony w ogrzewanie typu WEBASTO oraz zabudowę typu kontener z płyty warstwowej, z zamykaną roletą, podłogą antypoślizgową i półkami w środku. Pojazd wyposażony jest także coraz bardziej popularny na rynku krajowym zestaw baterii litowo-jonowych, dzięki którym czas ładowania jest znacznie krótszy, a zasięg to ok. 120km na jednym ładowaniu baterii.

Drugi model reprezentuje najnowszą linię pojazdów Melex-4XX. Model 465 jest wyposażony z bezobsługowy, energooszczędny silnik prądu przemiennego 5.0 kW, wielowahaczowe   zawieszenie zapewniające komfort jazdy i większą zwrotność pojazdu. Duże okrągłe reflektory nawiązują stylistycznie do pierwszych pojazdów Melex, z drugiej zaś światła LED do jazdy dziennej podkreślają nowoczesność zastosowanych rozwiązań. Wielowahaczowe zawieszenie i nowa konstrukcja siedzeń znacząco poprawiły komfort podróżowania. Skrzynię ładunkową w bagażowym modelu 465 umieszczono niżej, by ułatwić załadunek i rozładunek.

Aktualności

Leave a Comment