Kapinos kandydatem na Prerzydenta …Co na to pełnomicnik?

Potwierdzają się nasze nieoficjalne doniesienia. Przedstawiciele partii Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie  poparli swojego kandydata Fryderyka Kapinosa na Prezydenta Mielca. Fryderyk Kapinos, pełnił funkcję wiceprezydenta  miasta Mielca za czasów pana Chodorowskiego.

Zarząd partii Prawo i Sprawiedliwość na Podkarpaciu na sobotnim spotkaniu zdecydował ogłosić oficjalną kandydaturę Fryderyka Kapinosa w najbliższych wyborach samorządowych na prezydenta Mielca.

Niestety w sobotnim spotkaniu nie uczestniczyła pani poseł Krystyna Wróblewska, która jest pełnomocnikiem wyborczym PIS w okregu 23. Jakie będą losy kandydata Kapinosa zapewne zadecyduje o tym poseł Wróblewska. A sobotni powiatowy HIT polityczny może okazać się  fake news

O potyczkach politycznych działaczy PIS z naszego okregu pisaliśmu już w materiale

 

Pod dywanem mieleckiego PiS-u,czyli „Karuzela Polityczna”

KOMUNIKAT Zarządu Prawa i Sprawiedliwości …

Zarząd struktur powiatowych Prawa i Sprawiedliwości w Mielcu podczas dzisiejszego spotkania omówił aktualną, niepokojącą sytuację w mieście i postanowił wysunąć kandydaturę Fryderyka Kapinosa na stanowisko prezydenta Mielca. Jest to osoba godna zaufania i doświadczona w pracy samorządowej zarówno na poziomie gminnym jak i wojewódzkim.

Prezes Zarządu Prawa i Sprawiedliwości Okręgu nr 23
Władysław Ortyl

m.m

Aktualności

One Thought to “Kapinos kandydatem na Prerzydenta …Co na to pełnomicnik?”

  1. oczko

    Tylko że w Mielcu nie ma żadnego zarządu PiS. Struktury partii nie istnieją. Jest tylko pełnomocnik okręgu Nr 23 w osobie imć Ortyla. Prezes partii PiS jest tylko jeden Jarosław Kaczyński.

Leave a Comment