Konkurs dla uczestników Powiatowego Jarmarku Świątecznego

Już w najbliższą niedzielę, 10 grudnia, odbędzie się Powiatowy Jarmark Świąteczny organizowany przez Starostwo Powiatowe w Mielcu. Uczestników tego wydarzenia organizatorzy zapraszają do udziału w specjalnym, fotograficznym konkursie „Świąteczny błysk”. Czekają nagrody!

Zasady konkursu są proste: czekamy na fotografie, których hasłem przewodnim będzie „Powiatowy Jarmark Świąteczny w Mielcu”. Możecie uwieczniać na zdjęciach niedzielne krajobrazy z mieleckiego Rynku, fotografować Wasze ulubione stoiska oraz wyroby, które będzie można zakupić w czasie jarmarku. Czekamy również na Wasze selfie z jarmarcznymi ozdobami w tle – słowem, wszelkie chwyty dozwolone!

Zdjęcia należy przesyłać do Biura Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu na adres e-mailowy: promocja@powiat-mielecki.pl lub za pośrednictwem facebookowego profilu „Powiat Mielecki” do poniedziałku, 11 grudnia do godz. 20:00.

Spośród nadesłanych zdjęć zostanie wybranych pięć, które zostaną uznane za najciekawsze, najpiękniejsze, najbardziej pomysłowe. Zdjęcia opublikowane zostaną na stronie www.powiat-mielecki.pl oraz na profilu „Powiat Mielecki” na Facebooku a ich autorzy zostaną nagrodzeni kompletami gadżetów od Powiatu Mieleckiego.

O wygranej poinformujemy taką samą drogą, jaką napłynie do nas zdjęcie – e-mailowo lub za pośrednictwem Facebooka.

Również pozostałe zdjęcia nadesłane w ramach konkursu opublikujemy na naszej stronie i internetowej i profilu facebookowym. Możliwe, że niektóre z nich wykorzystamy w przyszłości do promowania kolejnych edycji jarmarku!

Pamiętajcie! Uczestnicy, przesyłając zdjęcie, godzą się na ich publikację na stronie www.powiat-mielecki.pkl oraz na profilu „Powiat Mielecki” na Facebooku. Inne istotne informacje dotyczące konkursu znajdziecie w REGULAMINIE.

Zachęcamy do odwiedzania Powiatowego Jarmarku Świątecznego i udziału w naszej zabawie.

Aktualności

Leave a Comment