Galeria Navigator2

Patricia Kazadi w Galerii Navigator

Mielecka Galeria Navigator świętuje pierwsze urodziny. Z tej okazji, 24 listopada do centrum handlowego zawita wokalistka i aktorka Patricia Kazadi. Gwiazda wystąpi w kilku rolach oraz spotka się z fanami. Organizatorzy zaplanowali tego dnia również inne atrakcje dla swoich gości.

Już około południa na terenie galerii rozpocznie się pokaz mody. Stylizacje przygotowane przez profesjonalistów i zaprezentowane przez modelki, będą składały się z ubrań i dodatków dostępnych w sklepach w Navigatorze. Pokaz poprowadzi Patricia Kazadi, znana nie tylko ze swoich umiejętności wokalnych i aktorskich, ale również z oryginalnego podejścia do mody.

Po południu przyjdzie czas na spotkanie z gwiazdą, podczas którego fani będą mogli zrobić wspólne zdjęcie oraz otrzymać autograf. Tuż po nim, Kazadi zaśpiewa na scenie przed Galerią Navigator. Koncert będzie okazją do zapoznania się na żywo z talentem muzycznym uczestniczki programu „Jak oni śpiewają”. Występ uwieńczy uruchomienie świątecznych iluminacji w centrum handlowym i ponowne spotkanie gwiazdy z publicznością.

W ramach wydarzenia w Navigatorze odbędą się także liczne konkursy z wieloma nagrodami oraz degustacja tortu przygotowanego specjalnie na jubileusz dla odwiedzających tego dnia galerię. 24 listopada to również dzień wielkich urodzinowych promocji zakupowych w centrum handlowym, które zostaną połączone z tak zwanym Black Friday.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *