Srebro Pilkarskich Nadziei Rocznika 2005 W Dębicy

Zawodnik APPN MOSiR zaproszony na testy do warszawskiej Legii

piłkarskie nadziej Udział w kolejnym turnieju zaliczyła w ostatnią sobotę marca ekipa rocznika 2005 AP PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC. Tym razem na turniej w Dębicy trener Cyganowski postanowił wypróbować kolejną grupę chłopców i dla większości z nich był to pierwszy udział w sportowej rywalizacji z zewnętrznymi drużynami. Mimo tak wielkiego przeżycia spisali się oni znakomicie kończąc rywalizację na drugiej pozycji w gronie ośmiu ekip.

Mielczanie nagrodzeni zostali też aż trzema indywidualnymi nagrodami, i tak, najlepszym zawodnikiem turnieju uznany został Daniel Ryba, wyróżnienie otrzymał także Adrian Czajkowski, a Oliwia Cyganowska dostała nagrodę dla najlepszej zawodniczki imprezy.

Kadra AP PIŁKARSKIE NADZIEJE MOSiR:

K.Kwiatkowski, J.O’Hara, F.Żółkiewcz, K.Gorazd, M.Wrzesień, K.Misiak, P.Markowski, O.Kołacz, K.Cyganowski, J.Stec, A.Małek, A.Czajkowski, K.Mazur, D.Ryba, H.Zięba, O.Cyganowska

Końcowa kolejność turnieju Rotinger Cup, Dębica 29.03.2014:

  1. UKS 6 Jasło
  2. Piłkarskie Nadzieje MOSiR Mielec
  3. Igloopol Debica
  4. Soccer Ropczyce
  5. Stal Mielec
  6. Igloopol II Dębica
  7. AP Jasło
  8. MUKLS Pustynia

O aktywny wypoczynek pozostałych ekip zadbali też trenerzy poszczególnych drużyn.

Ponad siedemdziesiąt zawodników AP Piłkarskie Nadzieje zagrało w piękne sobotnie przedpołudnie na obiektach Gryfu przy ul. Warszawskiej. Jako pierwsi swe mecze rozegrali chłopcy rocznika 2003. Zmierzyli się oni z rocznikiem 2002/2003 Grunwaldu Padew Narodowa (1:0 po bramce D.Sztuki), a później wzięli udział w turnieju małych gier wraz z drużynami Grunwaldu i Kolorado Wola Chorzelowska.

Po starszych kolegach na boisko wybiegli młodsi adepci futbolu – roczniki 2006 i 2007, które zmierzyły się w wewnętrznych grach. Po blisko półtora godzinie rywalizacja zakończyła się serią rzutów karnych.

e-mielec24.pl

Aktualności

Leave a Comment