Ukarani pseudokibice z Przemyśla

policja, mielec, hej, hej mielec, mielecki informator regionalny, w mielcu, o mielcu, pogoda mielec, wiadomości mielec, mój mielec, PZL, promocja mielec, ogłoszenia mielec, Stal Mielec, e-mielec24.pl, mielec24.pl, mielec info, portale mieleckie, policja mielec

policja Dwóch pseudokibiców z Przemyśla zostało wczoraj ukaranych karą grzywny oraz zakazem stadionowym na okres 2 i 4 lat. Mężczyźni zakłócili porządek publiczny w czasie imprezy masowej nawołując do wtargnięcia na płytę boiska.

Materiał dowodowy zebrany przez mieleckich śledczych pozwolił wczoraj postawić przed sądem dwóch pseudokibiców z Przemyśla. Mężczyźni zostali zatrzymani po tym jak zakłócali porządek publiczny nawołując grupę kibiców do wtargnięcia na stadion w czasie trwania niedzielnego meczu Stal Stalowa Wola – Stal Mielec.

24-letni mieszkaniec Przemyśla, który w chwili zatrzymania miał ponad dwa promile alkoholu we krwi po wytrzeźwieniu w policyjnych aresztach został przesłuchany i doprowadzony do sądu. Tam został ukarany karą grzywny w wysokości 1500 złotych oraz zakazem wstępu na sportowe imprezy masowe przez okres dwóch lat.

Drugi z mężczyzn, 30-letni mieszkaniec Przemyśla w chwili zatrzymania był trzeźwy. Sąd za zakłócanie porządku publicznego w czasie meczu nałożył na kibica karę miesiąca ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonania 40 godzin prac społecznych, oraz zakaz wstępu na sportowe imprezy masowe na okres 4 lat.

Obaj mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów.

e-mielec24.pl

Aktualności

Leave a Comment