Wielkie derby Podkarpacia coraz bliżej.

Stal Mielec vs Olimpia Zambrów  (9)Już w niedzielę, 23 lutego o godzinie 1800 na stadionie miejskim w Mielcu rozegrany zostanie derbowy mecz pomiędzy Stalą Mielec a Stal Stalową Wola. Mecz ten zapowiada się niezwykle emocjonująco. Warto dodać, że do środy rozkupione zostało już około 3000 biletów.

Mielecka drużyna w rundzie wiosennej jak na razie rozegrała dwa spotkania, obydwa mecze rozgrywała u siebie i oba przegrała. Pierwszy mecz z Legionowem, a następnie z Zambrowem. Oba pojedynki po bardzo słabej grze zakończyły się wynikiem 1:3.

Nasz rywal, Stal Stalowa Wola w dwóch poprzednich meczach zdobył 3 punkty. Stalowa Wola wygrała u siebie z Motorem Lublin 3:2, by tydzień później polec w Puławach z miejscową Wisłą 0:2.

Stal Mielec, po 20 kolejkach II Ligi gr. wschodniej w tabeli zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 31 punktów, przeciwnik ze Stalowej Woli zajmuje miejsce 3. z 33 punktami.

Na mecz do Mielca wybiera się spora liczba kibiców ze Stalowej Woli, natomiast do mieleckiego „młynu” zawitać mają zaprzyjaźnieni kibice z Kielc, Jasła oraz Nowego Sącza. Nie tylko młyn ale też i my przyjdźmy na mecz i pomóżmy naszym odnieść upragnione zwycięstwo.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i liczymy na gorące wsparcie.

21 kolejka, II liga grupa wschodnia
Stal Mielec – Stal Stalowa Wola
Mielec, 23 marca 2014 godz. 18:00 

A.M.
e-mielec24.pl

Aktualności

Leave a Comment