Ukradł obudowę, aby sprzedać ją na złom

policja, mielec, hej, hej mielec, mielecki informator regionalny, w mielcu, o mielcu, pogoda mielec, wiadomości mielec, mój mielec, PZL, promocja mielec, ogłoszenia mielec, Stal Mielec, e-mielec24.pl, mielec24.pl, mielec info, portale mieleckie, policja mielec

Policjanci Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim ustalili i zatrzymali 35-letniego mężczyznę, któremu tego samego dnia postawili zarzut kradzieży obudowy podnośnika samochodowego o wartości 700 złotych. Mężczyzna przyznał się do winy. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Jak ustalili policjanci, do kradzieży obudowy podnośnika samochodowego doszło w nocy z 19 na 20 lutego br. w Piątkowcu. 35-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego po sprzęt pojechał samochodem, wszedł na posesję należącą do rodziny właściciela i z pomieszczenia gospodarczego ukradł obudowę do podnośnika samochodowego, którą planował sprzedać na złomie.

Mężczyzna został zatrzymany w piątek, tego samego dnia policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży. 35-latek przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

e-mielec24.pl

Aktualności

Leave a Comment