Zgłosił kradzież auta Policji, a okazało się, że sam jechał mając ponad 2 promile alkoholu we krwi

policja, mielec, hej, hej mielec, mielecki informator regionalny, w mielcu, o mielcu, pogoda mielec, wiadomości mielec, mój mielec, PZL, promocja mielec, ogłoszenia mielec, Stal Mielec, e-mielec24.pl, mielec24.pl, mielec info, portale mieleckie, policja mielec

policja Mieleccy policjanci interweniowali wobec nietrzeźwego mężczyzny, który próbował uciec fiatem cinquecento. Mężczyzna zgłosił dyżurnemu Policji na numer alarmowy, że skradziono mu samochód. Okazało się, że sam jechał tym samochodem, mając ponad 2 promile alkoholu we krwi.

O awanturze domowej, jaką wszczął nietrzeźwy mężczyzna, Policję powiadomił członek rodziny. Jednak w mieszkaniu, w którym miało dojść do awantury, nie było sprawcy całej kłótni. Nietrzeźwego mężczyznę policjanci zastali siedzącego w cinquecento pod blokiem. Kiedy funkcjonariusze podeszli do fiata, mężczyzna ruszył i odjechał. Po chwili pościgu zatrzymał się i zadzwonił na Policję informując dyżurnego o tym, że skradziono mu samochód, który on właśnie odnalazł.

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec Mielca. Mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Kolejnego dnia 28-latek usłyszał zarzut jazdy samochodem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Mężczyzna przyznał się do winy.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji Mielec.

 

e-mielec24.pl

Aktualności