22 zarzuty o kradzież i inne przestępstwa

policja, mielec, hej, hej mielec, mielecki informator regionalny, w mielcu, o mielcu, pogoda mielec, wiadomości mielec, mój mielec, PZL, promocja mielec, ogłoszenia mielec, Stal Mielec, e-mielec24.pl, mielec24.pl, mielec info, portale mieleckie, policja mielec

policja Policjanci wydziału kryminalnego mieleckiej komendy zatrzymali 53-letnią kobietę, która w kilku sklepach na terenie miasta ukradła artykuły spożywcze i przemysłowe na kwotę prawie 500 złotych. Kobieta znana jest mieleckim policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw. W ciągu ostatnich kilku miesięcy mieleccy śledczy postawili jej 22 zarzuty o kradzież i inne przestępstwa.

Mieleccy policjanci ustalili, że w jednym ze sklepów na terenie miasta przebywa kobieta, która notorycznie kradnie artykuły przemysłowe i spożywcze w punktach handlowych w Mielcu. Będąc w sklepie policjanci zauważyli, jak kobieta włożyła do torebki alkohol, produkty spożywcze oraz kosmetyki, po czym chciała wyjść ze sklepu nie płacąc za towar. 53-letnia mieszkanka powiatu tarnowskiego została zatrzymana. Kobieta przyznała się policjantom do kradzieży.

Prowadząc dalsze czynności w tej sprawie policjanci ustalili, że tego samego dnia kobieta ukradła artykuły spożywcze i przemysłowe na kwotę 400 złotych w jednym z supermarketów w Mielcu.

W sumie mieleccy śledczy w prowadzonym postępowaniu wobec 53-latki, postawili kobiecie 22 zarzuty o kradzież i inne przestępstwa, między innymi znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego.

Aktualności