Sprawca kradzieży chipsów zatrzymany

Policjanci z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim ustalili i zatrzymali 17-letniego sprawcę włamania do sklepu spożywczo – przemysłowego w Dulczy Małej. Młodemu mężczyźnie postawiono zarzut kradzieży z włamaniem. Zatrzymany znany jest Policji z wcześniej popełnianych czynów karalnych.

Wczoraj radomyscy policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do sklepu w miejscowości Dulcza Mała. Funkcjonariuszom ustalenie sprawcy włamania zajęło zaledwie kilka godzin. Policjanci ustalili, że przestępstwa dopuścił się 17-letni mieszkaniec gminy Radomyśl Wielki. Ustalili także, że do włamania doszło w sobotę tuż po północy. Nietrzeźwy 17-latek wracając z imprezy wybił szybę w sklepie, włożył rękę przez kraty do środka, po czym wyciągnął z wnętrza sklepu trzy paczki chipsów. Skradziony towar wart był około 10 złotych.

Młody mężczyzna tego samego dnia został  zatrzymany po czym przedstawiono mu zarzut kradzieży z włamaniem. 17-latek przyznał się do winy. Za popełnione przestępstwo odpowie jak dorosły. Policjanci z zespołu ds. nieletnich i patologii przeprowadzą postępowanie o przejawy demoralizacji. Mężczyzna znany jest policjantom z wcześniej popełnianych czynów karalnych.

 

e-mielec24.pl

Aktualności