„Baśń mojego życia” konkurs dla uczniów

Jak wygrać konkurs i dostać nagrodę? Przepis jest prosty. Jeśli znasz i lubisz książki H. CH. Andersena, napisz własną baśń na podstawie ulubionego utworu tego autora. Wciel się w postać któregoś z bohaterów Andersena, otocz bliskimi ci ludźmi i wraz z nimi wkrocz do fikcyjnego świata swojej ulubionej baśni. Jeśli chcesz, możesz skorzystać ze świata wyobraźni nie jednego, lecz więcej utworów Andersena. Wprowadź tam swoich prawdziwych bohaterów lub fikcyjne postaci z baśni Andersena osadź w świecie realnym.

Twoja nowa baśń, w której Ty będziesz głównym bohaterem, może wziąć udział w konkursie, który ogłosiła Wypożyczalnia Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej.

Regulamin konkursu przewiduje, że można skorzystać ze wszystkich baśni napisanych przez H. Ch. Andersena. Prace dzieci będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych (klasy IV-VI szkoły podstawowej oraz klas I-III gimnazjum). Prace należy osobiście doręczyć do Miejskiej Biblioteki Publicznej do 11 kwietnia.

Regulamin konkursu na stronie internetowej biblioteki http://www.biblioteki.mielec.pl/ Dodatkowe informacje – tel.: 17 585 52 51 wew. 26

 

e-mielec24.pl 

Aktualności