piłkarskie nadzieje

Harmonogram rozgrywek o Puchar PZPN 2104 Piłkarskie Nadzieje

HARMONOGRAM GIER W TURNIEJU O PUCHAR PREZESA PZPN 2014

godzina                                   mecze                                                                  grupa

 

9:00                Piłkarskie Nadzieje – FC Jurmala                                            A

9:15                 DAP Dębica – Football Academy                                             A

9:30                 Beniaminek Krosno – Igloopol Dębica                                   B

9:45                 Tomasovia Tomaszów L. – Adrenalina Łuck                         B

10:00               UKS 6 Jasło – Ziomki Rzeszów                                                B

10:15               Dunajec Nowy Sącz – Kolbuszowianka                                  A

10:30               Piłkarskie Nadzieje – DAP Dębica                                           A

10:45               Football Academy – Kolbuszowianka                                     A

11:00               Igloopol Dębica – Tomasovia Tomaszów L.                         B

11:15               FC Jurmala – Dunajec Nowy Sącz                                          A

11:30               Adrenalina Łuck – Ziomki Rzeszów                                        B

11:45               UKS 6 Jasło – Beniaminek Krosno                                        B

12:00               Piłkarskie Nadzieje – Kolbuszowianka                                  A

12:15               Ziomki Rzeszów – Igloopol Dębica                                         B

12:30               Dunajec Nowy Sącz – Football Academy                               A

12:45               Tomasovia Tomaszów L. – Beniaminek Krosno                   B

13:00               FC Jurmala – DAP Dębica                                                          A

13:15               UKS 6 Jasło – Adrenalina Łuck                                                B

13:30               DAP Dębica – Kolbuszowianka                                                A

13:45               Beniaminek Krosno – Adrenalina Łuck                                  B

14:00               FC Jurmala – Football Academy                                              A

14:15               Tomasovia Tomaszów L. – Ziomki Rzeszów                        B

14:30               Dunajec Nowy Sącz – Piłkarskie Nadzieje                            A

14:45               UKS 6 Jasło – Igloopol Dębica                                              B

15:00               Kolbuszowianka – FC Jurmala                                              A

15:15               Ziomki Rzeszów – Beniaminek Krosno                                B

15:30               Dunajec Nowy Sącz – DAP Dębica                                        A

15:45               Tomasovia Tomaszów L. – UKS 6 Jasło                            B

16:00               Piłkarskie Nadzieje – Football Academy                            A

16:15               Adrenalina Łuck – Igloopol Dębica                                      B

16:30                                                                                                                        XI

16:45                                                                                                                       IX

17:00                                                                                                                     VII

17:15                                                                                                                       V

17:30                                                                                                                        III

17:45                                                                                                                       finał