Policjanci uratowali 22-latkę

policja, mielec, hej, hej mielec, mielecki informator regionalny, w mielcu, o mielcu, pogoda mielec, wiadomości mielec, mój mielec, PZL, promocja mielec, ogłoszenia mielec, Stal Mielec, e-mielec24.pl, mielec24.pl, mielec info, portale mieleckie, policja mielec

Policjanci Wydziału Prewencji uratowali 22 – latkę, która chciała popełnić samobójstwo popijając leki nasenne alkoholem. O tym, że młoda kobieta zamierza targnąć się na swoje życie Policję poinformowała znajoma, która dostała od niej wiadomość sms. Policjanci wyważyli drzwi mieszkania, weszli do środka i wezwali pogotowie do nieprzytomnej kobiety.

W minioną sobotę ok. godz. 22 do Komendy Policji w Mielcu zgłosiła się kobieta, która powiadomiła, że od swojej znajomej dostała wiadomość sms, z treści której wynikało, że młoda kobieta zamierza popełnić samobójstwo. Policjanci ustalili, gdzie mieszka dziewczyna i niezwłocznie udali się do jej mieszkania. Na miejscu mimo wielokrotnego pukania nikt nie otworzył drzwi – w mieszkaniu panowała cisza. Policjanci podjęli decyzję o wyważeniu drzwi. Kiedy weszli do środka w jednym z pokoi znaleźli leżącą nieprzytomną młodą kobietę. Funkcjonariusze natychmiast wezwali karetkę pogotowia i do czasu przyjazdu ratowników monitorowali funkcje życiowe kobiety.

Kobieta została zabrana do szpitala przez karetkę pogotowia. Policjanci w mieszkaniu 22-latki znaleźli opakowanie po tabletkach nasennych i puszkę po spożytym alkoholu. Szybka reakcja funkcjonariuszy prawdopodobnie pozwoliła uratować życie młodej kobiety. W tej chwili, przebywa ona w szpitalu, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

e-mielec24.pl

Aktualności