Przygotowania do 22 WOŚP

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mielcu przygotowuje 22. Finał, który odbędzie się 12 stycznia na Placu Armii Krajowej oraz w budynku Samorządowego Centrum Kultury.

Wielka Orkiestrowa impreza rozpocznie się od godziny 15:00, gdzie jako pierwsze wystąpią przedszkola. – Orkiestrową scenę przejmie również Cantica Romanza, a także inne mieleckie zespoły, w tym „Disorder” – przekazuje sztab WOŚP Mielec.

Na Placu AK Automobilklub Mielecki przygotował symulację wypadku samochodowego oraz pokaz jazdy sprawnościowej w wykonaniu aut rajdowych oraz quadów. Dla sympatyków szybkiej jazdy odbędzie się licytacja gadżetów oraz przejazdów samochodami rajdowymi. Kolejną atrakcją będzie symulator jazdy dostępny w godzinach od 16 do 19:30 w holu SCK.

Nie zabraknie również pokazów ASG, a także warto dodać, że w tym roku nowością będzie pokaz kowalstwa – relacjonuje szefowa sztabu, Anna Marek.

Dla dzieci i rodziców Agencja Eventowa „Alternatywa” zaplanowała „Rodzinną zabawę z serduszkiem” w Samorządowym Centrum Kultury od godziny 15:00 do 20:00. W programie między innymi: Rodzinna fotografia, Tańczy mały, tańczy duży oraz Kreatywna Wyspa.

Sztab zorganizowany będzie w Samorządowym Centrum Kultury, dostępny dla mielczan w dniu finału.

Już wkrótce harmonogram godzinny imprez. Sztab WOŚP Mielec zastrzega sobie możliwość zmian w harmonogramie.

e-mielec24.pl

Aktualności