Finał Amatorskiej Ligi Unihokeja Powiatu Mieleckiego

unihokej14 grudnia został rozegrany finał Amatorskiej Ligi Unihokeja Powiatu Mieleckiego. W meczu o pierwsze miejsce zwyciężyła drużyna FC Pupile pokonując drużynę Rekiny Gliny Małe 13:11. Miejsce trzecie zajęła drużyna Tigers wygrywając 7:6 z drużyną Gladiatorów.

Nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik Ligi: Andrzej Zakręcki (Rekiny Gliny Małe)  MVP: Maciej Kita (FC Pupile) Najlepszy bramkarz: Piotr Bukowski (Tigers) Najskuteczniejsi: Tomasz Piłat (FC Pupile) – 17 bramek Rafał Mazur (Gladiatorzy) – 16 bramek

Wyróżnienia w drużynach:

Piotr Wiatrowski (Rekiny Gliny Małe) Daniel Baran (Tigers) Jakub Gazda (Gladiatorzy) Mateusz Smoleń (ZSB Beduiny) Paweł Borowiec (Alfa Borowa)

Zawodnicy trzech najlepszych drużyn otrzymali medale, a wszystkie drużyny puchary.  Wyróżnieni zawodnicy otrzymali ponad to pamiątkowe statuetki.  Wyróżnieni zawodnicy oraz najlepsza drużyna otrzymali nagrody ufundowane przez Firmę Interplastik – Roger Żółtowski z Gdyni.

Nagrody wręczali:

Józef Smaczny – członek Zarządu Powiatu Mieleckiego, Z-ca Prezesa Stowarzyszenia Razem Dla Ziemi Mieleckiej, Elżbieta Moskal i Jan Mysona – członkowie Zarządu Stowarzyszenia, Arkadiusz Gałkowski  – Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Mielca. Ryszard Gąbka – Z-ca Prezesa  Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Mielcu oraz Zbigniew Radłowski – Powiatowy Organizator Zawodów SZS wręczyli Elżbiecie Moskal dla Stowarzyszenia Razem Dla Ziemi Mieleckiej oraz Józefowi  Smacznemu i Janowi Mysonie  okolicznościowe statuetki za dużą pomoc przy organizacji powiatowych rozgrywek unihokeja.

Finał Amatorskiej Ligi Unihokeja został sfinansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Mielcu.

informacja, zdjęcia: Organizatorzy Turnieju