Mikołaj w Mielcu

6 grudnia 2013 Plac Armii Krajowej godz. 16.00 -19.00 odwiedzi Mikołaj

Przygotuj prezent dla swojego dziecka, a Święty MIKOŁAJ wręczy mu go osobiście!

Kraina Świętego Mikołaja, która powstanie 6 grudnia na Placu Armii Krajowej to prawdziwa „namiotowa wioska”, specjalnie udekorowana i przygotowana na spotkanie z dziećmi i ich rodzicami. Na wszystkich Gości Świętego Mikołaja czekają liczne niespodzianki.

Po dotarciu do wioski zachęcamy do odwiedzenia MAGICZNEJ SZKOŁY ELFÓW. Tutaj każdy, kto marzył o tym by zostać pomocnikiem Mikołaja będzie miał okazję spróbować własnych sił w realizacji zadań specjalnych. Jeśli uda Wam się opanować do perfekcji sztukę pakowania prezentów, własnoręcznie przygotować świąteczną kartkę lub nietypową ozdobę choinkową, to na pewno zasłużycie na słodką nagrodę… a kto wie, może to właśnie Was Mikołaj zaprosi do grona swoich ulubionych Elfów!

Gdy prezenty będą już gotowe, czas najwyższy dołączyć do zabawy przy MUZYCZNEJ SCENIE MIKOŁAJA.

W programie:

Tańce integracyjne, gry i zabawy muzyczne, „MAM TALENT” (prezentacje posiadanych uzdolnień przez dzieci), Rodzinne KARAOKE,

Konkursy tematyczne:

karmienie renifera jabłkiem i marchewką, łapanie płatków śniegu na laskę Św. Mikołaja, taniec ze sztucznym brzuchem Św. Mikołaja, poszukiwanie śniegowych kul i wiele, wiele innych.

Gdy odwiedzimy wszystkie zakątki wioski pozostaje już tylko wizyta w CHACIE MIKOŁAJA, czyli w miejscu gdzie dzieci mają niepowtarzalną okazję na osobiste spotkanie i chwilę rozmowy ze swoim wyczekiwanym Gościem. Wszystkie dostarczone przez rodziców prezenty, Mikołaj wręczy osobiście a pamiątkowa fotografia pozwoli na długo zachować w pamięci tą wspaniałą chwile.

Aktualności