Pogoń Szczecin wygrał ze Stalą Mielec 33:29

Początek meczu szczypiornistów Pogoni Szczecin i Mieleckiej Stali był wyrównany lecz przewagę zaczęli przejmować szczypiorniści Gaz-Systemu. Szybko wyprowadzane  akcie Szczecinian nie zawsze kończyły się celnym trafieniem do siatki Stali Mielec lecz i tak osiągali przewagę bramkową. Przewagę gospodarze osiągnęli w ostatnich 10 minutach pierwszej połowy. Zawodnikom Stali Mielec w pierwszej połowie udało się zdobyć  9 bramek.

Pierwsza połowa zmagań szczypiornistów zakończyła się wynikiem 17:9 dla gospodarzy.

Drugą połowę zawodnicy Pogoni rozpoczęli słabiej, w prosty sposób tracili piłkę i byli karani wykluczeniami. Zawodnicy Stali zniwelowali stratę do czterech bramek . Pogoń Szczecin opanowała złą dla siebie sytuacje i znów  odskoczyła rywalom. Pod koniec meczu obie drużyny nie reprezentowały już poziomu gry z wcześniejszych minut, zawodnicy Stali Mielec zdołali odrobić straty i zmniejszyć przegraną, niestety nie pokonali rywali i mecz zakończył sie porażką Szczypiornistów Mieleckiej Stali 33:29

Wygrany pojedynek umocnił Pogoń na 3 miejscu Stal Mielec zajmuje 8 miejsce w tabeli.