Udany konkurs plastyczny uczniów Szkoły Podstawowej w Książnicach.

20 listopada 2013 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Książnicach Dominika Leyko i Patryk Tabor wraz z rodzicami i opiekunem p. Anną Foryt uczestniczyli  w Gali rozdania nagród laureatom w konkursie „Projekty unijne w ujęciu artystycznym”.
Gala odbyła się w Sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie. Konkurs miał na celu w ciekawy
i oryginalny sposób przedstawić projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, pokazać walory nowych inwestycji oraz zmiany w zachowaniu ludzi i ich otoczeniu. Był finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WP.
W konkursie przyznano nagrody za fotografię, film krótkometrażowy oraz prace plastyczne.
 W zakresie twórczości plastycznej prace oceniał: dr hab. UR Marta Uberman, Kierownik Katedry Edukacji Wczesnoszkolnej w Wydziale Pedagogiczno – Artystycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Nagrody laureaci odebrali z rąk pani Marty Matczyńskiej – dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego UMWP. Uczniowie otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy – wyróżnienia w kategorii praca plastyczna.
Cieszymy się bardzo, że talenty, aż dwojga uczniów  Szkoły Podstawowej w Książnicach zostały docenione i nagrodzone. Gratulujemy tego sukcesu! Życzymy, aby Dominika i Patryk nadal rozwijali swój talent artystyczny.
Gratulacje uczniowie i ich rodzice odebrali również od Wójta Gminy Mielec p. Kazimierza Gacka, który uczestniczył w Gali.
Gratulujemy sukcesu
e-mielec24.pl 
 
 
 
 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aktualności