HARMONOGRAM GIER W TURNIEJU ORZECH CUP 2013

HARMONOGRAM GIER W TURNIEJU ORZECH CUP 2013

godzina mecze wynik grupa

9:00 Piłkarskie Nadzieje – Resovia                                  A

9:15 DAF Rzeszów –Igloopol Dębica                              A

9:30 Stalowa Wola – FK Baltika Ryga                             B

9:45 Tarnovia – UKS 6 Jasło                                              B

10:00 Korona Kielce – Ziomki Rzeszów                        B

10:15 Wisła Kraków – FA Jarosław                                  A

10:30 Piłkarskie Nadzieje – DAF Rzeszów                   A

10:45 Igloopol Dębica – FA Jarosław                           A

11:00 FK Baltika Ryga – Tarnovia                                   B

11:15 Resovia – Wisła Kraków                                          A

11:30 UKS 6 Jasło – Ziomki Rzeszów                             B

11:45 Korona Kielce – Stalowa Wola                              B

12:00 Piłkarskie Nadzieje – FA Jarosław                     A

12:15 Ziomki Rzeszów – FK Baltika Ryga                     B

12:30 Wisła Kraków – Igloopol Dębica                        A

12:45 Tarnovia – Stalowa Wola                                       B

13:00 Resovia – DAF Rzeszów                                        A

13:15 Korona Kielce – UKS 6 Jasło                                B

13:30 DAF Rzeszów – FA Jarosław                               A

13:45 Stalowa Wola – UKS 6 Jasło                                 B

14:00 Resovia – Igloopol Dębica                                  A

14:15 Tarnovia – Ziomki Rzeszów                                 B

14:30 Wisła Kraków – Piłkarskie Nadzieje                 A

14:45 Korona Kielce – FK Baltika Ryga                       B

15:00 FA Jarosław – Resovia                                         A

15:15 Ziomki Rzeszów – Stalowa Wola                        B

15:30 Wisła Kraków – DAF Rzeszów                            A

15:45 Tarnovia – Korona Kielce                                    B

16:00 Piłkarskie Nadzieje – Igloopol Dębica           A

16:15 UKS 6 Jasło – FK Baltika Ryga                            B

16:30 XI

16:45 IX

17:00 VII

17:15 V

17:30 III

17:45 finał