21 letni mężczyzna zatrzymany za posiadanie narkotyków

marihuana zabezpieczona przez policjantów w czasie przeszukania
marihuana zabezpieczona przez policjantów w czasie przeszukania

Policjanci ustalili i zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego, u którego w czasie przeszukania znaleźli ponad 160 gram marihuany. Mężczyźnie postawiono zarzut posiadania, uprawy i przetwarzania narkotyków. Mielecka prokuratura zastosowała wobec zatrzymanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego i poręczenia majątkowego.

Policjanci Wydziału Kryminalnego zajmujący się przestępczością narkotykową ustalili, że 21-letni mieszkaniec naszego powiatu uprawia w miejscu swojego zamieszkania marihuanę. Po przeszukaniu w domu zajmowanym przez młodego mężczyznę, funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 160 gram narkotyku. Jak ustalili policjanci, 21-latek początkiem tego roku zasiał i uprawiał na działce w pobliżu domu konopie indyjskie, które po przetworzeniu i wysuszeniu planował przeznaczyć na własny użytek.

We wtorek mężczyzna usłyszał zarzut posiadania, uprawy i przetwarzania narkotyków w znacznej ilości. Czyn ten zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Mielecka prokuratura zastosowała wobec zatrzymanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego i poręczenia majątkowego, oraz zakaz opuszczania kraju.

 

 

Tekst i fotografia . KPP Mielec

 

Aktualności